Donna Di Fiori Florence Home

  • 100 m²
  • 1 ložnice
  • 2 koupelny

Situovaný ve čtvrti Piazzale Michelangelo města Florencie, apartmán Donna Di Fiori Florence Home je 5 km od letiště Florencie. Toto ubytování zahrnuje 1 ložnic, 2 koupelen a kuchyňku.

Pokoje se pyšní výhledem na zahradu.

Palác Pitti je ve vzdálenosti 2 km od ubytování, zatímco Centrální tržiště je asi 2,1 km daleko. Zabere to 20 minut, aby se dostat do centra města Florencie. Apartmán je vzdálen jen 12 minut chůze od grill bar Vaia Concept Store. Autobusová zastávka Camping 02 je vzdálena přibližně 5 minut chůze od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Donna Di Fiori Florence Home
Apartments Florence San Niccolo View
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartments Florence San Niccolo View

686 m od ubytování
USD 533 USD 480
za noc
Cena pouze pro mobilní zařízení

" Dolce Dimora"

9.1
Výjimečný 73 recenzí
728 m od ubytování
USD 160 USD 144
za noc
Casine 28 Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casine 28 Apartment

9.6
Skvělý 71 recenzí
761 m od ubytování
USD 248 USD 223
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Florencie
    10 km

    Vlaková nádraží

    Campo di Marte Station
    1,7 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Služby v ubytování

    • Bezpečnostní schránka
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • Údržba a úklid pokojů

    Možnosti stravování

    • Venkovní jídelní kout

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Lehátka
    • Zahrada
    • Vířivka

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Patio
    • Zahradní nábytek
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 10:00
    Číslo licence048017LTN9330,IT048017C2OCADGWWO
    Často kladené otázky
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Donna Di Fiori Florence Home?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Donna Di Fiori Florence Home patří Kostel Orsanmichele, což se nachází 25 minut chůze.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Donna Di Fiori Florence Home apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Donna Di Fiori Florence Home apartmán bude stát 225 €.
    • Nabízí apartmán Donna Di Fiori Florence Home parkování?
      K apartmán Donna Di Fiori Florence Home patří parkoviště pro hosty.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Vaia Concept Store a Fulin, které se nacházejí jen asi 12 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán Donna Di Fiori Florence Home?
      Apartmán Donna Di Fiori Florence Home má 100 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Florencie
    10 km

    Vlaková nádraží

    Campo di Marte Station
    1,7 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Donna Di Fiori Florence Home

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít